Grafika Przełom Roku w Dzielnica Wisła

Przełom Roku w Dzielnicy Wisła

Zamiast głośnych wystrzałów o północy – zimne ognie i kubek zimowej herbaty w ręce, zamiast garniturów i szpilek – ciepłe, wygodne ubranie i buty. Tak zapowiada się tegoroczny, niekonwencjonalny sylwester w Dzielnicy Wisła. Wydarzenie, które odbędzie się na bulwarze gen. Smitha Pattona, rozpocznie się w samo południe.

Świętowanie sylwestra w Dzielnicy Wisła to doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby spędzić przełom roku w sposób inny niż zwykle. Wśród licznych atrakcji zaplanowanych na ostatni dzień grudnia znajdzie się coś dla dzieci i rodzin, coś dla miłośników muzyki, a przede wszystkim dla miłośników Wisły. Na każdego uczestnika czekać będzie kubek ciepłej herbaty zimowej.

Dzielnica Wisła zaprasza do wspólnej zabawy na plaży na bulwarze gen. S. Pattona, pomiędzy restauracją Bezkres a Przystanią Nowa Fala.

Program sylwestrowych atrakcji w Dzielnicy Wisła

Wydarzenie rozpocznie się w południe warsztatami sylwestrowymi dla najmłodszych. Zaplanowano gry i zabawy ruchowe na plaży oraz drzewko życzeń – wypisywanie noworocznych życzeń i zawieszanie ich na choince na plaży.

Między 12:00 a 16:00 na pokład zaprosi przeszklona i noworocznie udekorowana InfoBarka. Wejście i podziwianie szykującej się do Sylwestra Warszawy wymaga wcześniejszych zapisów. Więcej informacji na profilu Dzielnicy Wisła na Facebooku.

Nie zabraknie atrakcji dla miłośników muzyki i tańca. Od godziny 21:00 na niewielkiej oświetlonej scenie na plaży będzie można zobaczyć występy artystów grających akustyczne covery. Zagrają Gramm Band i Lunar Sun – laureaci finału konkursu na najlepszy cover „Famous Covers Fest 2023”. Słuchacze będą mogli w tym czasie ogrzać się przy trzech paleniskach z żywym ogniem, które zostaną ustawione na plaży.

O tym, przy jakich piosenkach będzie można bawić się nad Wisłą, zdecydują też sami uczestnicy wydarzenia. Wystarczy, że wcześniej pod konkretnym postem na profilu Dzielnicy Wisła podzielą się swoimi muzycznymi rekomendacjami. Zamówienia zrealizują dj Yasman i dj Niezła Agentka.

Podczas wydarzenia zaplanowano też fireshow na plaży. Artyści tańczący z ogniem wystąpią dwa razy: o godzinie 21:45 oraz o 23:30. Z kolei o północy każdy z obecnych na bulwarze S. Pattona otrzyma do zapalenia zimne ognie. O godzinie 0:00 Muzeum nad Wisłą zaprezentuje także performance na placu przed MSN.

Pokaż inne artykuły