Gotowi, by zahartować się w Wiśle? W niedziele zapraszamy na szkółkę morsowania!

Startujemy z siódmą już edycją Morsowej Szkółki Dzielnicy Wisła. Jak co roku będzie zdrowo, ekologicznie i zabawnie. Morsujemy razem w każdą niedzielę do wielkiego finału 10 grudnia.

Spotykamy się o godz. 10 w Beach Bar Aquatica. Najpierw się rejestrujemy, sprzątamy nad Wisłą, a potem wspólnie ruszamy w kierunku Plaży Rusałka przy ZOO, aby oddać się chłodzącej mocy Wisły. Nowicjuszy uspokajamy: przed wejściem do wody czeka Was rozgrzewka pod okiem instruktora, a po kąpieli pyszna zupa. Bezpieczeństwo zapewnią Wam ratownicy.

Zapraszamy do mobilnej sauny

Tegoroczne spotkania, dla przeciwwagi termicznej wzbogacamy o Mobilną Saunę. Zapisy będą uruchamiane w każdą sobotę przed morsowaniem o godz. 12.00, Bądźcie czujni – więcej szczegółów w wydarzeniu Dzielnicy Wisła na Facebooku.

Z mobilnej sauny już teraz można korzystać co tydzień w czwartki, soboty i niedziele na warszawskich plażach Rusałka/ZOO i Saska Kępa. Rezerwacje można robić na tej stronie.

Co jeszcze? To już tradycja, że organizujemy nadwiślańskie przebieranki, które w tym roku będziemy nagradzać na bieżąco wyjątkowym rejsem po Wiśle. Dodatkowo, nie przegapcie 26 listopada, gdyż czeka Was rozgrzewkowy bieg po plakat do Pawilonu Edukacyjnego Kamień – szczegóły wkrótce.

Podczas wielkiego finału 10 grudnia rozdamy wyjątkowe nagrody bluzy i czapki najwytrwalszym morsom.

Organizatorem cyklu wydarzeń jest nasza jednostka. Wykonawcą jest Beach Bar Aquatica, a patronem medialnym Radio Kolor 103 FM.

 

Pokaż inne artykuły