Zima w Mieście w Kamieniu

 

Nadeszły upragnione zimowe ferie. Tych, którzy zostali w Warszawie zachęcamy do wypraw po Dzielnicy Wisła i skorzystania z oferty Pawilonu Edukacyjnego Kamień. W ramach akcji #ZimawMieście przygotowaliśmy szereg edukacyjnych atrakcji – od warsztatów dla dzieci po rodzinne spacery.

Warszawskie placówki edukacyjne zapraszamy na spacer po parku Praskim z dendrologami Zarządu Zieleni oraz warsztaty w Kamieniu:

  • Iglaki – zimowi twardziele
  • Mali ogrodnicy
  • Jak odpoczywa przyroda

Zajęcia odbywają się od 13.02. do 23.02. w godzinach 10:00-11:00. Aby wziąć w nich udział należy dokonać rezerwacji dla danej grupy, pisząc pod adres: zapisykamien@zzw.waw.pl.

Przygotowaliśmy także coś dla grup niezorganizowanych. Indywidualnie czy z rodziną możecie wziąć udział w poniższych wydarzeniach:

Tu również obowiązują ZAPISY mailowe na adres zapisykamien@zzw.waw.pl – liczba miejsc ograniczona!

Jeśli nie uda Wam się zapisać na żadne z powyższych wydarzeń, to nic straconego! Wszystkie grupy zorganizowane, jak i rodziców z dziećmi zapraszamy do Kamienia od poniedziałku do piątku po godz. 12:00. Możecie zagrać w grę terenową lub wypożyczyć lornetki i lupy do podglądania przyrody podczas spacerów nad Wisłą. Na tych, którzy wolą pobawić się wewnątrz, czekają gry przyrodnicze, np. zestaw małego dendrologa, tropy zwierząt, leśne koło fortuny czy ekologiczne memory.

Atrakcje #wKamieniu na tym się nie skończą. Po feriach będziemy kontynuować warsztaty z naszymi ekspertami i edukatorami, a już od marca powracamy z cyklicznymi warsztatami weekendowymi. Obserwujcie Kamień. Pawilon Edukacyjny, aby być na bieżąco!

 

Pokaż inne artykuły