Toaleta automatyczna w Parku im. S. Żeromskiego

Nowe toalety automatyczne w parkach

Mieszkańcy mogą korzystać z dwóch nowych toalet automatycznych – w Parku im. S. Żeromskiego i Parku Morskie Oko.

W Parku im. S. Żeromskiego toaleta znajduje się przy placu zabaw, od strony ul. Mierosławskiego, a w Parku Morskie Oko – od strony ul. Puławskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Dworkową. Te toalety, podobnie jak wszystkie inne toalety automatyczne, którymi zarządzamy, są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.  Wiosną wokół toalet założymy trawnik.

Zarząd Zieleni ma pod swoją opieką 26 toalet automatycznych (z czego 21 postawiła nasza jednostka) oraz 2 stacjonarne.

Obecnie za skorzystanie z toalety można zapłacić tylko gotówką – przygotowujemy przetarg na obsługę terminali.

Projekty z budżetu obywatelskiego

Toalety zostały postawione w ramach realizacji dwóch projektów z Budżet obywatelski w Warszawie pn. „Toalety automatyczne w warszawskich parkach” oraz „Rozbudowa sieci publicznych toalet”. Wykonawcą prac na zlecenie naszej jednostki jest firma Hamster Polska.

 

Pokaż inne artykuły