Wystawa grafik Oli Jasionowskiej w Kamieniu

 

Dzielnica Wisła może pochwalić się przepiękną, spójną identyfikacją wizualną rozpoznawalną w całej Warszawie, której autorką jest Ola Jasionowska. Wiślane i zielone grafiki Zarządu Zieleni m.st. Warszawy można podziwiać przez cały grudzień na wystawie w Pawilonie Edukacyjnym Kamień.

Ola Jasionowska to warszawska graficzka i ilustratorka, od 2014 roku związana z Biurem Marketingu m.st. Warszawy, a od tego roku z Zarządem Zieleni, gdzie dba o tworzenie ładniejszej Warszawy. Współpracuje z instytucjami kultury w Polsce i klientami komercyjnymi na całym świecie. Jest autorką identyfikacji wizualnej Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Rysowała m.in. dla Amnesty International Polska, Aborcyjnego Dream Teamu, Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, Teatru Polskiego w Bydgoszczy i Nowego w Łodzi, Toyoty czy Elle.

Wystawę „Wisła w Kamieniu” można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 17.00 przez cały grudzień oraz podczas wybranych weekendów w Pawilonie Edukacyjnym Kamień przy ul. Wybrzeże Puckie 1. Szczegółowe informacje o godzinach pracy pawilonu znajdują się na jego profilu.

Wystawie towarzyszyć będzie konkurs, w którym do wygrania będą wybrane wiślane plakaty.

 

Pokaż inne artykuły