Konkurs na dzierżawę pawilonu na Bulwarze Jana Karskiego

 

Ogłosiliśmy pisemny konkurs na wydzierżawienie pawilonu na bulwarze u podnóży Starego Miasta. Przyszły dzierżawca pawilonu nie tylko wzbogaci ofertę gastronomiczną nad Wisłą, ale dodatkowo prowadzić będzie warsztat jednośladów – rowerów i hulajnóg. W obiekcie znajdzie się punkt „rower nad Wisłą”, gdzie odbywać się będą warsztaty na temat bezpiecznej jazdy jednośladami i działania promujące ekologiczne środki transportu.

Konkurs dotyczy nieruchomości o pow. 498 m2 zlokalizowanej na bulwarze Jana Karskiego na wysokości ul. Boleść, na której znajduje się tymczasowy parterowy pawilon usługowy. Część gastronomiczna pawilonu wynosi ponad 200 m2. Oferty oceniane będą nie tylko na podstawie wysokości czynszu, ale także sposobu zagospodarowania pawilonu i terenu wokół oraz doświadczenia i zakresu działalności warsztatu jednośladów.

W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną.

Oferty można składać pisemnie do 7 lutego 2022 r. do godz. 10.00.

Cele i wymagania Organizatora Konkursu zostały przedstawione w Informatorze Konkursowy zawierający cele i wymagania Organizatora oraz regulamin konkursu i wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie

Pokaż inne artykuły