Gramy z WOŚP – sprawdź nasze aukcje

 

W tym roku Zarząd Zieleni m.st. Warszawy wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z tej okazji zachęcamy do licytowania naszych wyjątkowych aukcji. Zebrane w ramach 30. finału akcji pieniądze pomogą zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Urzekający rejs po Wiśle

Dzielnica Wisła to nasze ulubione miejsce w stolicy. Zachwyca unikalną przyrodą, bogatą kulturą i ofertą rekreacyjną. Czas nad rzeką to gwarancja niezapomnianych chwil!

Dlatego zapraszamy na wyjątkowy rejs po warszawskiej Wiśle kameralnym statkiem o uRZEKAjącej nazwie – Inna Bajka. Wypłyniemy z Portu Czerniakowskiego, najpierw pod prąd w kierunku mostu Siekierkowskiego, gdzie będziemy mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę stolicy, a później z nurtem ku zachodzącemu słońcu wzdłuż bulwarów i słonecznych plaż prawego brzegu miasta. Kapitanem jednostki pod banderą Fundacji Wisła Warszawie będzie kapitan, który wody śródlądzia zna jak własną kieszeń i uraczy nas historiami, których nigdzie indziej nie usłyszycie. Podczas rejsu zapewniamy także opiekuna z Dzielnicy Wisła.

Zwycięzca będzie miał możliwość skompletowania własnej dziesięcioosobowej załogi rejsu, a sam otrzyma unikatową wiślaną bluzę, która od kilku sezonów jest marzeniem stołecznych morsów.

Dzień z dendrologiem ZZW

Jak wygląda praca miejskiego dendrologa? Spędź dzień z naszym ekspertem i zobacz od kuchni jak specjalistycznym okiem bada drzewa i otacza je opieką. Podczas spaceru zobaczysz, jak za pomocą dźwięku sprawdzić, czy drzewo jest zdrowe, poznasz ciekawostki na temat otaczającej Cię przyrody, a być może wspólnie z nami posadzisz drzewo!

Licytuj z WOŚP i zostań drzewoznawcą!

W spacerze można wziąć udział samemu lub w grupie.

Pokaż inne artykuły