Warsztaty #Warszawawkwiatach | Ogrodowy czwartek

#_LOCATIONMAP

Data/godzina
Date(s) - 11 lipca 2024
18:00 - 20:00

Kategorie


🧑‍🌾 „Ogrodowe czwartki” to cykl spotkań z ekspertami #wKamieniu, którzy w praktyczny sposób podzielą się z Wami swoją wiedzą i pomogą w przygotowaniach do najpiękniejszego stołecznego konkursu, czyli Warszawy w kwiatach.
👱🏻‍♀️ W czwartek, 7 lipca zapraszamy na warsztaty z partnerem konkursu, Szkółką bylin „u Bianki”. Tematem zajęć prowadzonych przez Biankę Galas, właścicielkę szkółki, będą oczywiście rośliny wieloletnie.
Podczas warsztatów:
🌿 Poznamy cel i sens sadzenia roślin wieloletnich w naszych ogrodach,
🌿 Zainspirujemy się kompozycjami z roślin wieloletnich na tarasach i balkonach,
🌿 Dowiemy się, jak sadzić, pielęgnować, nawozić, przycinać i przygotować byliny do zimy.
🌿 Będziemy rozmnażać rośliny na przykładzie kuklików, host, wielosiłów, liliowców,
🌿 Posadzimy m.in. jarzmianki, kalaminty, szałwie i kocimiętki jako długo kwitnące rośliny dla zapylaczy i odstraszające komary.
Na warsztaty zapraszamy zarówno osoby, które dopiero stawiają pierwsze ogrodnicze kroki, jak i wieloletnich ogrodników, którzy chcą się jeszcze czegoś nauczyć lub podzielić swoimi doświadczeniami.
Prosimy o wzięcie ze sobą doniczek!
🟢 ZGŁOSZENIA
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na warsztaty obowiązują ZAPISY!
Zgłoszenia przyjmujemy do 10.07.2024 do godz. 12:00 lub do wyczerpania miejsc.
Jak się zapisać?
1️⃣ Zapoznaj się ze Zgodą na Przetwarzanie Danych Osobowych oraz Klauzulą Informacyjną, dostępnymi poniżej.
2️⃣ Wyślij zgłoszenie na adres zapisywwk@zzw.waw.pl zawierające:
– imię i nazwisko
– numer telefonu
– załączoną poniżej treść Zgody na Przetwarzanie Danych Osobowych
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, z siedzibą przy ul. Hożej 13a, 00-528 Warszawa, w celu wzięcia udziału w warsztatach Warszawa w kwiatach w następującym zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: zapisywwk@zzw.waw.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.
ZGODA I KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH pod linkiem:
https://zzw.waw.pl/…/2024/06/ZGODA-RODO-WARSZTATY-WWK.pdf
Uwaga: Osoby, które dokonają zapisu na warsztaty i nie odwołają uczestnictwa do godz. 14.00 dnia poprzedniego będą miały zablokowaną możliwość zapisu na wydarzenia w Kamieniu na 2 miesiące.
📷 Podczas warsztatów będziemy zbierać też zgody na wykorzystanie wizerunku – relacje z warsztatów publikujemy na naszym Facebooku i Instagramie.

Pokaż mniej