EKOporanek #wKamieniu | Czule o bobrach / BRAK MIEJSC /

#_LOCATIONMAP

Data/godzina
Date(s) - 7 kwietnia 2024
12:00 - 13:30

Kategorie


🌸 Zapraszamy na niedzielne EKOporanki #wKamieniu. Cykl rodzinnych spotkań, w których w przyjemny sposób spędzimy czas na pracy twórczej i zgłębianiu wiedzy na temat otaczającej nas przyrody.
🦫 W najbliższą niedzielę, w Międzynarodowym Dniu Bobrów, porozmawiamy czule o bobrze. Dowiemy się, czy bobry też są rodzinne jak my? Czy ich ciemne zęby, to zdrowe zeby? Po co im oczy, uszy i nos tak blisko siebie? Co naprawdę jedzą i jak budują bez gwoździ.
Na koniec pójdziemy na nadwiślański spacer śladem tych fascynujących gryzoni.
🟢 GDZIE I KIEDY?niedziela, 7 kwietnia o godzinie 12.00
Pawilon Edukacyjny Kamień na Golędzinowie, nad Wisłą (ul. Wybrzeże Puckie 1)
🟢 DLA KOGO?
Dla rodzin z dziećmi, dla wszystkich.
🟢 WYDARZENIE BEZPŁATNE
Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Zieleni m.st. Warszawy.
🟢 ZGŁOSZENIA
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na warsztaty obowiązują ZAPISY!
Zgłoszenia przyjmujemy do 5.04.2024 do godz. 12:00 lub do wyczerpania miejsc.
Jak się zapisać?
1️ Zapoznaj się ze Zgodą na Przetwarzanie Danych Osobowych oraz Klauzulą Informacyjną, dostępnymi poniżej. Udział w zajęciach oznacza wyrażenie zgody, o jej poświadczenie podpisem poprosimy w dniu warsztatu przed rozpoczęciem zajęć.
2️ Wyślij zgłoszenie na adres zapisykamien@zzw.waw.pl zawierające:
– imię i nazwisko
– numer telefonu
– poniższą zgodę na Przetwarzanie Danych Osobowych
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, z siedzibą przy ul. Hożej 13a, 00-528 Warszawa, w celu wzięcia udziału w warsztatach w Pawilonie Edukacyjnym Kamień w następującym zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: zapisykamien@zzw.waw.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.
Zgoda i klauzula informacyjna pod linkiem: https://tinyurl.com/RODOKamien
📸 Podczas warsztatów będziemy zbierać też zgody na wykorzystanie wizerunku – relacje z warsztatów publikujemy na naszym Facebooku i Instagramie.