Warsztaty #Warszawawkwiatach | Kwiaty jadalne

👩‍🌾 Warszawa w kwiatach wkracza na ROD-y! Zapraszamy na cykl warsztatów z ogrodniczymi praktykami, dzięki współpracy z Okręgiem Mazowieckim Polskiego Związku Działkowców.
🌼 7 lipca zapraszamy na warsztaty w ROD Zelmot. Zajęcia poprowadzi opiekunka kolekcji roslin użytkowych w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie – Ewa Napiórkowska, która opowie nam, jakie kwiaty możemy bez obaw położyć na talerzu oraz jak dobrać gatunki roślin, byśmy mieli kwiatów jadalnych w ogrodzie jak najwięcej. Usłyszymy też, jak rośliny o jadalnych kwiatach uprawiać, zbierać i przechowywać do celów kulinarnych. Na koniec udamy się do ogródka, zbierzemy, przyrządzimy i popróbujemy kwiatów rosnących u działkowiczek.
GDZIE I KIEDY?
Dom Działkowca w ROD Zelmot, ul. Grójecka 129
niedziela, 7.07 godz. 16.00
DLA KOGO?
Dla wszystkich.
ZGŁOSZENIA
Na spacer obowiązują ZAPISY!
Zgłoszenia przyjmujemy do 5.07.2024 do godz. 12:00 lub do wyczerpania miejsc.
Jak się zapisać?
1️ Zapoznaj się ze Zgodą na Przetwarzanie Danych Osobowych oraz Klauzulą Informacyjną, dostępnymi poniżej.
2️ Wyślij zgłoszenie na adres zapisywwk@zzw.waw.pl zawierające:
– termin i nazwę wydarzenia
– imię i nazwisko
– numer telefonu
– załączoną poniżej treść Zgody na Przetwarzanie Danych Osobowych
📌Uwaga: Osoby, które dokonają zapisu na warsztaty i nie odwołają uczestnictwa do godz. 14.00 w piątek będą miały zablokowaną możliwość zapisu na wydarzenia w Kamieniu na 2 miesiące.
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, z siedzibą przy ul. Hożej 13a, 00-528 Warszawa, w celu wzięcia udziału w warsztatach Warszawa w kwiatach w następującym zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: zapisywwk@zzw.waw.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż inne artykuły